Sposoby płatności

Jeśli zdecydują się Państwo na przelew tradycyjny krajowy, prosimy dokonać wpłaty na poniższe dane:

As-Pol Dorota Rusinek
Numer konta: 12 1050 1214 1000 0007 0213 2549
Nazwa banku: ING

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu tylko numer Państwa zamówienia - pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Państwa wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji o czym zostaną Państwo poinformowani osobnym e-mial. Księgowanie pieniędzy może potrwać kilka dni roboczych. 

Prosimy pamiętać również o dokonaniu oddzielnych przelewów za każde zamówienie. 
W celu szybszej realizacji zamówienia mogą Państwo przesłać nam potwierdzenie wpłaty na adres e-mail: info@natural-snacks.eu

 


Wybierając tę metodę płatności zostaną Państwo przekierowani do systemu PayU, w którym wskażą Państwo swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.   

 


 

(płatność kartą Maestro, Visa, Master Card, Discover, American Express)

Wybierając tę metodę płatności zostaną Państwo przekierowani do systemu PayPal.Jeśli są już Państwo klientami PayPal to mogą się tam zalogować za pomocą danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli są Państwo nowym klientem PayPal, mogą również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Mogą również Państwo zapłacić kartą kredytową lub debetową.Realizacja Państwa zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, a przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego o długości 168 bitów (najwyższy poziom bezpieczeństwa dostępny w zastosowaniach komercyjnych).

   


 

(dawniej Sofort)

Płać wygodnie za zakupy ze swojego konta bankowości internetowej. Szybko, łatwo i bezpiecznie - bez rejestracji, bez dodatkowego konta czy kolejnego hasła. Dzięki potwierdzeniu dokonania transakcji w czasie rzeczywistym, sprzedawca może szybciej zrealizować i wysłać Twoje zamówienie.

 


Odbiór osobisty w sklepie

Odbierając zamówiony towar w naszym sklepie przy ul. Kolejowej 58 w Katowicach, możecie Państwo zapłacić gotówką bądź kartą płatniczą.