Dostawy i Płatności

 

Sposoby dostawy i metody płatności

Wysyłka towarów

Przesyłki wysyłamy w dniach roboczych od poniedziałku do piątku.

Czas dostarczenia przesyłki UPS Standard

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 3 dni robocze, dotyczy zamówień złożonych i opłaconych (nie dotyczy opcji za pobraniem). Zamówienie złożone od piątku do niedzieli będą realizowane w następnym tygodniu. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 3 dni roboczych.

Czas dostarczenia przesyłki UPS Express Saver

To gwarancja doręczenia na dzień następny po opuszczeniu magazynu. 
W zależności od kodu pocztowego jest to doręczenie do godziny 12:00, 14:00 lub do końca dnia roboczego.

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 3 dni robocze, dotyczy zamówień złożonych i opłaconych (nie dotyczy opcji za pobraniem). Zamówienie złożone od piątku do niedzieli będą realizowane w następnym tygodniu. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

W usłudze Express Saver termin dostawy jest gwarantowany. Oznacza to, że w przypadku gdy przesyłka nie zostanie doręczona następnego dnia od wysyłki z wyłącznej winy przewoźnika, klientowi przysługuje prawo zwrotu opłaty za usługę transportową.

Śledzenie przesyłki UPS Standard

W momencie przekazania przesyłki firmie kurierskiej otrzymają Państwo od nas e-mail z numerem listu przewozowego. Korzystając z opcji śledzenia przesyłki na stronie UPS https://www.ups.com/

W  razie  dalszych  pytań dotyczących statusu przesyłki  mogą  Państwo  skontaktować się z firmą  kurierską UPS pod numerem  infolinii 801 900 877

Doręcznie przesyłki
 
Kurierzy UPS doręczają przesyłki w dni robocze od godz. 8 do 21.
 
 
Odbiór osobisty w sklepie Natural Snacks by Aspol, 40-606 Katowice, ul. Kolejowa 58
 
Odbierając zamówiony towar w sklepie możecie Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą w godz. 8.00-16.00 lub z portierni po godz. 16.00 (dotyczy zamówień opłaconych i umówionych na taki odbiór)